•  

  pokaż komentarz

  "Ci niedobrzy mężczyźni narzucili patriarchat nie tylko kobietom, ale i drzewom!!1"
  ten komentarz to złoto, pasuje do lewicowej logiki xD

 •  

  pokaż komentarz

  Przyjemnie się słucha tego gościa z jego pewnym siebie, spokojnym głosem, zwłaszcza że ewidentnie mówi o czymś co dobrze sobie przemyślał. Ładnie ubrał w słowa to co intuicyjnie rozumiem ja i zapewne wielu innych ludzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @Yukio_Mishima: Intuicja jednak nie zawsze działa, inna sprawa czekam aż lewica wypowie wojnę prawom fizyki. Z biologią czy ekonomią walczą od dawna.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kaczypawlak: Z biologią walczymy, od kiedy wytwarzamy lekarstwa, medykamenty, szczepionki, antybiotyki, poddajemy się takim czy innym zabiegom modyfikującym ciało lub jego działanie. Historia ludzkości to historia wypowiadania posłuszeństwa prawu natury, które każe niżej usytuowanym bytom rodzić się, żywić, rozmnażać i umierać.
   Natomiast zrównywanie ekonomii do nauk ścisłych, takich jak fizyka czy biologia, świadczy tylko i wyłącznie o twojej ignorancji, jest śladem prostackiej myśli o niewzruszalnych, niezmiennych prawach funkcjonowania świata. Rzeczywistość - stosunki społeczne - tworzy wyłącznie człowiek swoim własnym postępowaniem. I ponownie, człowiek, tak jak pan janusz powiedział, nie powinien tylko żyć i żreć (chociaż zdaje się, że sens tej wypowiedzi rozumiemy całkiem odmiennie), jak jego przodek - szczęśliwy dzikus rodzący się, polujący, gwałcący i umierający w paszczy lokalnego drapieżnika

  •  

   pokaż komentarz

   Z biologią walczymy, od kiedy wytwarzamy lekarstwa, medykamenty, szczepionki, antybiotyki, poddajemy się takim czy innym zabiegom modyfikującym ciało lub jego działanie

   @Baleburg: To nie walka, a próba przetrwania. Walka z biologią to na przykład łysenkizm był.

   Natomiast zrównywanie ekonomii do nauk ścisłych, takich jak fizyka czy biologia, świadczy tylko i wyłącznie o twojej ignorancji

   @Baleburg: To nie zrównanie a porównanie do tego z czym walczą. A więc sam jesteś ignorantem.

   jest śladem prostackiej myśli o niewzruszalnych, niezmiennych prawach funkcjonowania świata

   @Baleburg: Prostackie to są takie uogólnienia jak twoje;]

   Rzeczywistość - stosunki społeczne - tworzy wyłącznie człowiek swoim własnym postępowaniem. I ponownie, człowiek, tak jak pan janusz powiedział, nie powinien tylko żyć i żreć (chociaż zdaje się, że sens tej wypowiedzi rozumiemy całkiem odmiennie)

   @Baleburg: I mieliśmy przykład pięknych ludobójstw, fal głodu, biedy oraz nędzy;]

   jak jego przodek - szczęśliwy dzikus rodzący się, polujący, gwałcący i umierający w paszczy lokalnego drapieżnika

   @Baleburg: Najgorsze, że są dzikusy, które dosłownie rozwalają obecną cywilizację, zamiast iść do przodu to się cofamy przez takich.

   jak jego przodek - szczęśliwy dzikus rodzący się, polujący, gwałcący i umierający w paszczy lokalnego drapieżnika

   @Baleburg: Ogólnie to trudno tak zabić naczelnego, nie ważne jak daleko był naszym przodkiem albo jest z nami spokrewniony, ale to nie można być ignorantem (jak Ty), tylko mieć wiedzę o temacie( ͡° ͜ʖ ͡°)

   pokaż spoiler Ty jej nie masz jakoś

  •  

   pokaż komentarz

   Intuicja jednak nie zawsze działa

   @Kaczypawlak: z tym, że Bret jest biologiem ewolucyjnym, a nie "intuicjonistą" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Dodatkowo jest liberałem (czyli po wypokowemu "lewakiem"). Natomiast nie jest libtardem jak np. wojwonicy dżender (SJW) itp.

  •  

   pokaż komentarz

   z tym, że Bret jest biologiem ewolucyjnym, a nie "intuicjonistą" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @szpongiel: Mówiłem ogólnie, że czasem intuicja zawodzi. A z biologii ewolucyjnej miałem jeden z najlepszych wyników na roku na studiach( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Dodatkowo jest liberałem (czyli po wypokowemu "lewakiem").

   @szpongiel: No nie wiem, prawdziwego liberała nie można nazwać lewakiem.

   Natomiast nie jest libtardem jak np. wojwonicy dżender (SJW) itp.

   @szpongiel: to już są lewacy xD

 •  

  pokaż komentarz

  Weinstein jest tylko jeden (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  pokaż spoiler ten od filmów i ekscesów.

 •  

  pokaż komentarz

  Co najbardziej zadziwia, to fakt, że ludzie potrzebują jakichś naukowych dowodów, czy wywodów na sprawy tak oczywiste i intuicyjne. Jeszcze dwadzieścia czy trzydzieści lat temu nikt by sobie tym nie zawracał głowy. Ale czasy się zmieniły. Neomarksizm kulturowy jest w pełnym natarciu. Od przedszkola do Opola, że tak się wyrażę, wbija się nowym pokoleniom chore ideały. Ideały sprzeczne nie tylko z naturą, ale także sprzeczne z naszym - ludzkim - interesem. Być, rozwijać się i dobrze prosperować. To leży w interesie każdego. Bez względu na płeć. Rola, jaką natura przydała kobietom jest nie tylko cenna i dobra. Jest także dla nich dobra. Niektóre kobiety zazdroszczą mężczyznom ich roli, która także jest dobra i cenna. Nie ma w tym nic złego, bo m są i mężczyźni, którzy woleliby korzystać z przywilejów bycia kobietą. Ale robienie z tego ideologii nie prowadzi do niczego dobrego. Niszczenie nigdy nie doprowadziło do niczego dobrego.

 •  

  pokaż komentarz

  Teoria ewolucji to bajka dla ubogich umysłowo.