•  

  Mireczki potrzebuję pomocy w doborze biurka.
  W sumie to nie biurko tylko stół biurowy. Chciałbym kupić sobie coś większego.
  Zauważyłem ze Ikea mam fajny patent na dobór takiego czegoś. Jest taki dział "Blaty i nogi stołów" gdzie można sobie wybrać 100/120/150/200cm długości + dorzucić nogi i mamy stół.. Ceny są bardzo atrakcyjne. No właśnie ale na tym się kończą plusy. Obejrzałem parę recenzji tych blatów. Nie wiem jak 100/120 ale oglądając recenzje 150 zauważyłem że te blaty po prostu wyginają się w banana. Niestety grubość i jakość wykonania jest niewystarczająca.

  Czyli reasumując potrzebuje blatu który ma około 150cm długości, głęboki na jakieś 65cm i przede wszystkim wykonany lepiej niż blaty z Ikei (Taki który się nie wygina od postawienia na nim szklanki z wodą). Oczywiście rozumiem że taki blat nie będzie kosztował tyle co LINNMON z Ikei który kosztuje 99zł. Ale wydaję mi się ze da się coś znaleźć w normalnych pieniądzach a wykonane dużo lepiej niż ta tektura z Ikei.
  Ewentualnie mógłbym później sobie w Ikei zakupić same nogi + jakiś kontenerek ruchomy z szufladami pod ten stół.

  Wołam jeszcze @NetJaro bo gdzieś mi się przewinął ze chyba jest w temacie (Jak się mylę to przepraszam)
  Może mnie uświadomisz w cenach ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  #meble #biurko #wystrojwnetrz #ikea #stolarstwo
  pokaż całość

 •  

  Mireczki, pytanie - przy wymianie blatu w kuchni chciałbym by płyta grzewcza była wpuszczona "na gładko" z blatem. Czyli prócz wycinania otworu trzeba by wyfrezować ramkę zagłębioną na ok 5mm. Tyle że nigdzie nie moge znaleźć jak fachowo się taka ramka nazywa. Ktoś wie?
  #stolarstwo #kuchnia #kiciochpyta

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika NetJaro

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (8)