•  

  Jedno pytanie - czy wyróżniacie wśród #rozowepaski dwa typy piękna? Zauważyłem u siebie, że klasyfikuję atrakcyjne dla mnie kobiety na dwie podgrupy - pierwsza, to ładne kobiety, które mi się podobają i widzę je w roli partnerki, ale jednak patrząc na taką kobietę, w ogóle nie traktuję jej jako obiekt seksualny (dopóki nie poczuję jakiejś chemii), a drugi rodzaj, to właśnie odwrotność - kobiety, na które patrząc, od razu kategoryzuję w szufladce "obiekt seksualny" - zwykle są to bardzo wulgarne kobiety, często do bólu sztuczne, czasem trochę #karyna. Jestem ciekaw, czy inni faceci (czy też kobiety, bo w sumie też mnie to ciekawi, czy u kobiet tak jest), mają podobnie i klasyfikują dwojako poczucie estetyki, która przypada im do gustu. Co ciekawe (przynajmniej u mnie), rzadko kiedy kobieta łapie się w dwie grupy jednocześnie).

  #ankieta #pytanie #kiciochpyta #niebieskiepaski #seks
  pokaż całość

  Kwalifikujesz atrakcyjne dla Ciebie osoby w dwojaki sposób? (opisane w poście)

  • 25 głosów (67.57%)
   Tak
  • 11 głosów (29.73%)
   Nie
  • 1 głos (2.70%)
   Nie wiem
  •  

   @Arveit: Jasne, zgadzam się w całości z Twoim wpisem. Wiadomo, że trochę przejaskrawiłem opisany w moim wpisie obraz - patrząc na kobietę, nie widzę jej od razu u swojego boku, czy też w swoim łóżku. To samo tyczy się urody, podałem jedynie przykład, jakimi kryteriami wyboru taka klasyfikacja kobiet przebiega u mnie - dla kogoś może być to tatuaż, okulary, czy długie włosy.

   Chodziło mi raczej o zobrazowanie tego, o jakie rodzaje atrakcyjności mi chodziło, mianowicie rozjazd na atrakcyjność, jako atrakcyjność pod kątem piękno, lub pod kątem seksowność (przykład 1 i przykład 2).
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (2)