•  

  Wróciłem z kursu tańca

  Jak zbliżałem sie do szkoły, to byłem mega obsrany, jakiś irracjonalny lęk, że po co ja tam ide, skompromitować sie chyba. Od razu ręce mi sie spociły i myśl, no kurwa ze spoconymi łapami nie ide xDD
  Ale huj, wchodze. Przywitał mnie taki koleś na recepcji, kazał poczekać w poczekalni i od razu nawiązał ze mną gadke, co chce tańczyć, czy lubie itp. No to troche wydukałem kilka słów - stres mnie zjadał...ale zaraz sobie pomyślałem, że to kurwa szkoła, ja mam nie umieć tańczyć, bo po huj bym tu przylazł. Jakbym od razu wszystko ogarnął to by było troche creepy, że płace za co, skoro umiem. Pomacać se? XD
  No i przyszła instruktorka, przedstawiła sie i uśmiechnęła. 30 letnia drobna, niska (nawet.jak na moje 177) blondynka.
  Od razu mi mówi żebyśmy byli na "Ty" i mam wyluzować bo ona też nie umiała kiedyś tańczyć i ogólnie dużo ze mną chciała rozmawiać co mnie mega wyluzowało. Włączyła cicho muzyke zebym slyszal jej porady i kazała mi sie przejść jak sie rusza mój tyłek xDD
  Spaliłem buraka, ale serio, po 30 minutach macała mnie po biodrach, plecach, ustawiała, kładła moje ręce na sobie, mówiła jak prowadzić partnerke, smiala sie ze kilka lekcji i wszystkie laski moje. ogólnie mega pozytywnie było (ʘ‿ʘ)
  pytała mnie czy lubie tańczyć, a ja jej szczerze, bez próby wypadnięcia w jakiś sposób, że wszystkie dyskoteki szkolne podpierałem ściany, że zenują mnie dyskoteki, ale nie dlatego, ze są jakie są, a przez moją niską samoocene i brak pewności że potrafie.

  Uwolniłem swoje biodra! Powoli ogarniam podstawowe ruchy i nie wygladam już jak kawałek drewna XDD

  Mirki nie było tak źle. jestem zadowolony, za tydzień kolejna lekcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #wychodzimyzprzegrywu #spierdoleniewgkiepskich #przegryw #rozwojosobistyznormikami
  pokaż całość

  •  

   @Ferdek1212: Miałem podobnie na starcie a teraz już działam w drugą stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Nigdy nie wiadomo jak się spawy potoczą :-) powodzenia

   Jakiś czas temu na wykopie pisałem :

   Tak tylko wrzucę:

   propozycje wymiany umiejętności - bezpłatnie tzw. #skilltrade pozytywna akcja:)

   Dotyczy tylko Wrocławia #wroclaw

   W zamian za lekcje języka angielskiego oferuje lekcje tańca #bachata. Wymiana umiejętności - bezpłatnie tzn. wymiennie godzina tańca za godzinę języka angielskiego.

   Co to jest Bachata ? -> http://youtu.be/iCVQmEeBfbU

   Podobny film jak to wygląda na zajęciach we Wrocławiu: -> http://youtu.be/uvQOvK9m1zo

   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Nad czym chciałbym pracować na korepetycjach ?
   Chciałbym ogólnie odświeżyć #angielski z zakresu komunikacji. Z biegiem czasu nie korzystając z języka trochę zapomniałem.
   Na jakim poziomie jest mój angielski?
   Zacząłbym od podstaw dla przypomnienia i ocenienia ile jeszcze pamiętam. Trudno mi teraz powiedzieć jaki poziom, hmm spotkanie organizacyjne najwięcej nam powie.

   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Organizacja - godziny to kwestia dogadania (spotkanie organizacyjne). Wymiana 1h za 1h to przykładowa propozycja i nie koniecznie musi być 2h w jeden dzień.
   Zajęcia indywidualne, wymiana umiejętności miedzy nami tzn. Ze swojej strony nauczę tańczyć Bachate od podstaw w zamian za "refresh'a" z angielskiego.
   Proponuje spotkanie organizacyjne gdzie ustalimy szczegóły (godziny, zakres itd.) Na spotkaniu przedstawię mój "plan" nauczania tańca i odpowiem na pytania.

   Szczegóły na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Szkoła w której uczyłem się tańca:
   LaRosaNegra.Wroclaw

   Wymiana ( #skilltrade ) umiejętności prywatne - bezpłatne. Dotyczy tylko Wrocławia #wroclaw i głównie w stronę korepetytorki (ʘ‿ʘ)

   Pozdrawiam wszystkich z wykopu :) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   pokaż całość

   +: Nozyce
  • więcej komentarzy (75)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika ernix

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)