•  

  pokaż spoiler Wklejam wpis od @Marcia1415 (robię to za jej pośrednictwem, ponieważ inaczej nie byłaby w stanie zawołać ludzi z mojego wpisu). Jeśli nie chcecie, żebym Was wołał, odplusujcie ten wpis: http://broadcasttemps.com/wpis/37285833/krotka-smutna-historia-bedzie-pare-miesiecy-temu-n/ Wkleję go jeszcze na dole strony, bo nie wiem czy nie ma problemu z linkami w spoilerze.


  pokaż spoiler Trochę się rozjechało przez formatowanie w Wordzie :<


  Witam moich kochanych wykopowiczow.

  Mam nadzieję że mnie pamiętacie?

  Jeśli nie do końca to już przypominam: http://broadcasttemps.com/artykul/4745607/ciag-dalszy-mojej-walki-z-choroba/

  http://bydgoszcz.eska.pl/newsy/ma-dopiero-21-lat-i-chorobe-ktora-posadzila-ja-na-wozku-marta-gaik-z-bydgoszczy-potrebuje-naszej-pomocy-audio/752901

  LINK DO ZBIÓRKI : siepomaga.pl/marta-gaik

  Dzięki waszej już kilka krotnej pomocy udało mi się uzbierać w dość krótkim czasie sporą sumę.

  Niestety to jest kropla w morzu potrzeb.

  Sprzęt, kolejne badania i miejmy nadzieję leczenie to bardzo duża kwota.

  Brakuje ponad 100 tys. zł.

  W was jest duża siła.

  Ośmielam się prosić was bardzo o dalszą pomoc i wsparcie.

  Jeśli macie jakieś sklepy czy to z ubraniami, artykułami czy książkami itd. To każda najmniejsza pomoc i okazane wsparcie się przyda i bardzo ucieszy.

  Każda wpłata przybliża mnie do leczenia i powrotu do zdrowia.

  Wasze komentarze, słowa otuchy i wsparcie napawają mnie optymizmem i chociaż bywają dni gorsze to zawsze poprawia mi to humor i myślenie ze może w nie długim czasie będzie lepiej i coś się odmieni.

  17.01.2019 r został wyemitowany reportaż o mnie w telekurierze na tvp3. Przybliża on moja chorobę, egzystencję i funkcjonowanie. Jeśli ktoś z was byłby zainteresowany to dołączam link: http://poznan.tvp.pl/1710632/telekurier - od ok. 12 minuty.

  Egzystencja i życie będąc ciezko chorą osobą jest to wyzwanie i bardzo trudne do pokonania.

  Co raz częściej nie chce współpracować schodolaz który jest nie odzowna częścią mojego życia i komunikacji ze światem aby chociaż trochę zachować normalność. Koszt schodolazu to kwota 20 tyś. Myślałam że uda mi się go kupić z dofinansowaniem ale niestety nic bardziej mylnego bo są to bardzo małe sumy dofinansowania. Mieszkam na 3 piętrze w bloku bez windy niestety jest to przeszkoda nie do pokonania. A tak co u mnie.. hmm

  Od 27.01 rozpoczynam dalszą rehabilitację w neuronie.
  25.01 kontrolna kolonoskopia bo ostatnio mimo leków i przestrzegania diety niestety pojawiają się coraz częstsze bóle brzucha. Aby zastosować inne leczenie w chorobie Crohna w tym biologiczne muszą być wykonane badania.

  W czwartek mam zaplanowana tomografie barku i stawu ramiennego, gdy wyjdą dalej nieprawidłowości to scyntygrafie. Mam nadzieję że to nic poważnego i w krótce bóle przestaną dokuczac.

  W następnym tygodniu ponowne badania przeciwciał i mam nadzieję że mnie zakwalifikuja w lutym do leczenia immunoglobulinami. Póki co to grozilby mi wstrząs anafilaktyczny i inne groźne powikłania.

  Skurcze miokloniczne zaczęły męczyć co raz mocniej i częściej. Świadczą one o uszkodzeniu osrodkowego ukladu nerwowego. Muszę pomyśleć nad wizytą u neurologa i tabletkami aby złagodzić objawy.

  Trochę ostatnio się u mnie dzieje.

  Jeśli chciałby ktoś coś przesłać to podaje adres:
  Ul. Ślaska 20/16

  85-235 Bydgoszcz.

  Można również rozliczając się oddać 1% podatku : KRS: 0000272272) z dopiskiem na leczenie Marty Gaik.

  Jeśli miałby ktoś jakieś pytania czy wiadomości mogące być dla mnie ważne to proszę o napisanie wiadomości prywatnej lub bezpośrednio na Facebooku.

  Gorąco was pozdrawiam trzymajcie się ciepło no i odzywajcie się częściej :)!

  http://broadcasttemps.com/wpis/37285833/krotka-smutna-historia-bedzie-pare-miesiecy-temu-n/

  #siepomaga #pomocdlamarty #wykopefekt #pomagajzwykopem
  pokaż całość

 •  

  "Ludzie potrafią być niesamowici. Ktoś krzyknął, że potrzeba krwi 0Rh- dla prezydenta Adamowicza. Do SOR od razu pobiegło kilka osób, w tym dwóch dziennikarzy" - poinformował reporter Piotr Olejarczyk.
  #gdansk #wosp #wosp2019 #adamowicz

 •  

  Bez względu na to co się stanie z Adamowiczem (życzę mu jak najlepiej), od jutra będą się działy następujące rzeczy:

  - kontrole w firmach ochraniających imprezy (wszystkich, nie tylko w Tajfunie)
  - ktoś wysoko postawiony powie coś o tym, że robią wszystko aby zapobiec takim sytuacjom w przyszłości, że będą weryfikować te czy inne kwestie w firmach, dokumenty będą przetrzepywać
  - kilka firm (włącznie z Tajfunem) dostanie takie lub inne kary za to że nie świadczą usług zgodnie z jakimiś przepisami lub innymi dokumentami określającymi co mają a czego nie mają robić ochroniarze i w jaki sposób ma się to odbywać
  - ktoś z tych firm może nawet beknie lub chociaż pokażą go jako super groźnego nieodpowiedzialnego pracownika firmy czy jakiegoś tam kierownika
  - przez 3 miesiące wszystkie firmy ochroniarskie będą super wydajne i przestaną wystawiać dziadków po 80 lat, inwalidów i przypadkowych łebków z ulicy na imprezy, wstawią ich do sklepów które też ochraniają
  - po tym czasie wszystko wróci do obecnego stanu, ewentualnie pojawi się kilka firm które dźwignie ceny za usługi żeby zatrudnić kogoś bardziej profesjonalnego, potem się okaże że ich na to nie stać i wróci stara dobra "jakość"

  #polska #gorzkiezale #takaprawda #wosp #gdansk #ochrona
  pokaż całość

 •  

  W mojej firmie była wyprzedaż lapkow które zostały wymienione na nowsze.

  Jako ze pracowałam wcześniej w helpdesku, a teraz jestem sysadmin, info o tym dostałam dosc szybko i miałam duzy wybór xD

  I pomyslalam ze kupię jeden. Dla mojej przyjaciółki, która zarabia bardzo mało i nie ma własnego komputera. Dla mnie, rasowego nerda i geeka, to nie do pomyślenia. Jak w XXI wieku może nie być komputera w domu u młodej osoby.

  Znamy się z przyjaciółka jakieś 15 lat. Jak umarła moja mama i świąt u mnie nie było i w ogóle wielki smutek, nie było choinki, prezentów itd. - jej mama i ona sama zaprosiły mnie na święta do siebie, a jak pakowałam się do domu - obładowały wałówką i w ogóle. Mimo ze same za dużo nie maja, chciały żeby moje święta nie były tak bardzo smutne. To było przekochane i nigdy tego im nie zapomnę. Dużo było historii w tym stylu i ona zawsze o mnie pamietała, zawsze wspierała itd. Jak siostra.

  Nie jest to niewiadomo jaki komputer, ale internety zobaczy, dokument w wordzie napisze, wszystko działa, i5, 8GB ram, wyjebalam hdd i wsadzilam ssd 256GB. W simsy 4 czy gry o podobnych parametrach zagra (w sumie to ona nie gra, jak już to w simsy wlasnie xD).

  I ona wlasnie do mnie jedzie i nic jeszcze nie wie i strasznie się nie mogę doczekać już żeby jej tego kompa dać :D

  Nie wiem jak to otagowac może #przyjazn #komputery

  Musiałam się tym podzielić, tak strasznie się cieszę, ze sprawie jej przyjemność
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika hkhkhk

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)