Myślę, więc jestem. Ty jesteś, ale czy myślisz?

 •  

  Nigdy nie docenialem nocnej ale muszę przyznać że jest tu miła atmosfera

  Dadzą Ci plusa za byle gowno

 •  

  #informatyka #januszebiznesu

  Mirki pomóżcie.
  Płaciłem informatykowi za stworzenie strony opartej o wordpress, współpraca jednak co tu dużo mówić nie układała się, bo poza wrzucaniem szablonu informatyk chciał, żebym wszystkie rzeczy wpisywał sam na stronę, za niego na co nie miałem czasu. Postanowiłem więc samemu zrobić tę stronę i przy okazji czegoś się nauczyć. Mam bazę już danych zapisaną w XLM wgrałem już ją do Wampserver ale nie wiem zwyczajnie co dalej a firma w której zamówiłem stronę i do której przeniosłem domeny i hosting nie chce mi dać danych do logowania się na serwer FTP, nie chce wysłać mi kopi strony, a kiedy o nią proszę to bezczelnie piszą mi, że każdy prawdziwemu informatykowi wystarczy tylko baza danych w jednym ważącym 2,6 mb pliku ( tak jak by robili łaskę, że dadzą mi dane do strony za którą zapłaciłem pieniądze).
  Wiem, że może i są tacy, którzy dają radę i robią nawet bardziej skomplikowane rzeczy ale nie jestem jakimś weteranem informatyki a tutaj ewidentnie mam wrażenie, że ktoś specjalnie robi mi pod górkę i jeszcze bezczelnie piszę, że może mi polecić firmę, która zrobi to za mnie...

  Dodam, że za zrobienie tej strony zapłaciłem naprawdę dużo pieniędzy i bardzo chciał bym mieć jej kopie, żeby samemu móc ją zbudować od podstaw ale też nie tracić tego za co zapłaciłem (loga, grafiki, zredagowane oferty itd).
  pokaż całość

  •  

   @Szaraban: Cóż w każdym razie powinni mi dać kopie strony kiedy o nią proszę

  •  

   @Szaraban: Nie zapłaciłem za przenoszenie tej strony, bo strona nawet nie została ukończona. Nigdy też nie dostałem kopi tej strony, a strona miała być cały czas otwarta z możliwością aktualizowania. Problem był jednak taki, że ludzie robiący tą stronę nie zrobili nic poza wrzuceniem szablonu z WordPress i zrobieniem loga do strony i kulku grafik, za które i tak musiałem osobno zapłacić. Nie chcieli nawet wrzucić tekstu ofert i zostawili to zadanie na mojej głowie a ja zwyczajnie nie miałem czasu tego ogarniać. Zapłaciłem wiec im, za to, że wypozycjonowanie ofert i przyznam, wyskoczyło wtedy naglę parę spraw i nie miałem czasu ich nawet sprawdzić. Zaufałem, że skoro tyle im kasy płacę to chyba poinformują mnie jeśli coś będzie nie tak. Przyznam, że tutaj ja nawaliłem bo nie powinienem im ufać,ale jak pisałem musiałem wtedy zająć się czymś innym, przez 2 miesiące. Mój błąd. Po tym czasie okazało się, że osoba która to miała pozycjonować odwaliła kawał fuszerki. Zainstalowałem więc wtedy samemu sobie WordPressa i zobaczyłem, że skoro mam tam wpisywać rzeczy to równie dobrze mogłem nic nie płacić i samemu sobie ściągnąć darmowy szablon i wszystko zrobić sam, bo i tak wszystko sam muszę wpisywać i przy tym będę miał możliwość większej konfiguracji tego jak to będzie wyglądać (wtyczki itp). Po prostu są tam oferty i grafiki za, które zapłaciłem, a że dopiero się uczę to nie umiem robić kopi zapasowej mając samą bazę danych w pliku XLM o ile to w ogóle możliwe. Już wcześniej były jaja bo nie odbierają telefonów a wszystko chcą załatwiać tylko na email a kiedy im pisze, żeby np założyli szyfrowanie do logowania się na panel strony, żeby pracować to oni np odpisują, że nie muszę mieć szyfrowania bo "pewnie i tak nikt nie podsłucha" i samo załatwianie tego, szyfrowania SSL trwało przez ten email 4 dni, na utarczkach po których łaskawie ktoś oddzwonił i dalej chciał mi powiedzieć, że szyfrowanie nie jest potrzebne( a nie oszukujemy się to nie jest majątek i zawsze lepiej je mieć). Już wtedy mnie to wkurzyło i powiedziałem, że takie podejście do klienta jest dziecinne to się obrazili na mnie bo cytuje "obrażam ich". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Oni nie chcą dać kopii tych plików z hosta, przesłali jedynie plik XLM i powiedzieli, że jak ktoś będzie dobry to tyle powinno mu wystarczyć. Nie ukrywam lubię pracować na komputerze i może Snowdenem nie będę, ale myślę, że skoro chce sobie sam postawić te stronę i zapłaciłem kilkatysięcy za wszystkie grafiki i wszystko co jest na tym hoście i proszę o kopie, to mam prawo te kopie dostać i pisanie mi, że powinno mi wystarczyć samo XLM i "dobry informatyk da sobie rade" to zwyczajna złośliwość i brak szacunku do mnie.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (10)

 •  

  #rakcontent #logikarozowychpaskow
  Podziwiajcie mnie, bo oszpeciłam się, dokonując heroicznego czynu, dając się zapłodnić trzy razy. Bo przecież żeby zajść w ciąże i urodzić to trzeba wykonać straaaasznie dużo pracy. Jak ostani przypadek pokazał, nawet nieprzytomna kobieta jest w stanie zajść w ciążę i urodzić zdrowe dziecko.

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 3705034.jpg

  •  

   @CelinaC: Znam dziewczyny co mają dzieci i nie mają takiego brzucha bo po ciąży nie robiły z tego ideologi tylko poszły na siłownie trenować z trenerem do tego dieta. Wszystko dlatego, że ( uwaga! uwaga! proszę usiąść, osoby o słabych nerwach proszę nie czytać dalej)... chciały dobrze wyglądać dla siebie i swojego faceta po ciąży i odzyskać brzuch i figurę sprzed ciąży. Efekt? Ciało jak u 19 latki i jak na nią patrzę to zazdroszczę jej mężowi. Dziewczyna uśmiechnięta i ciężko pracuje na swój wygląd. Sam bym chciał taką żonę.

   Takiej co robi ideologię z lenistwa, bym za to nie chciał, bo miała by zły wpływ na mnie i na moje dzieci, pokazując, że w życiu można iść na łatwiznę i nie trzeba się starać, oraz nauczyła by je okłamywać nie tylko ludzi w swoim otoczeniu, ale okłamywać siebie patrząc sobie w lustro.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (8)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika wmw987

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)