wyjzprz2
Każdy, kto myśli, że internet ułatwia znalezienie partnerki przeciętnemu mężczyźnie, jest w dużym błędzie. Tak naprawdę, portale randkowe takie jak #tinder czy #badoo ułatwiają poznawanie kobiet wyłącznie atrakcyjnym mężczyznom.

Amerykański portal randkowy #okcupid przeanalizował zebrane przez siebie dane i na swoim blogu opublikował tekst Your Looks and Your Inbox. Polecam przeczytać całość. W tym wpisie skupię się na jednym wykresie (picrel), który przedstawia (wyrażony procentowo) stosunek ilości odpowiedzi kobiet do ilości wiadomości wysłanych przez mężczyzn.

Na osi oznaczającej atrakcyjność kobiet mamy zaznaczonych 7 punktów. Skrajny lewy to kobiety najmniej atrakcyjne (least attractive female recipients), a skrajny prawy to najbardziej atrakcyjne (most attractive female recipients). Na wykresie mamy 7 kolorowych linii. Linia ciemnozielona to mężczyźni najbardziej atrakcyjni (most attractive male senders), a czerwona to najmniej atrakcyjni (least attractive male senders).

Ogólnie linie opadają. Jest to zrozumiałe. Im bardziej atrakcyjna kobieta, tym bardziej wybredna i odpowiada na mniejszą ilość wysyłanych do niej wiadomości. Widać jednak odstępstwo od tej reguły wśród kobiet najmniej atrakcyjnych i tych nieco poniżej przeciętnej.

Gdy do najmniej atrakcyjnych kobiet piszą bardzo atrakcyjni mężczyźni, odpowiadają one tylko na około 42% i 49% wiadomości. Taka kobieta wie, że tak atrakcyjny mężczyzna normalnie by się nią nie zainteresował. Prawdopodobnie domyśla się, że może mu chodzić tylko o seks, albo że jest to żart typu "projekt klaudiusz".

Zobaczcie jednak, jak odpowiadają kobiety nieco poniżej przeciętnej (na osi jeden punkt na lewo od medium female recipients). Ciemnozielona linia wystrzeliwuje. Odpowiadają na około 79% procent wiadomości wysłanych przez najbardziej atrakcyjnych mężczyzn. Zobaczcie, jak blisko siebie są trzy kolejne linie (tj. żółta i dwie jasnozielone) - 58%, 60%, 62%. Mężczyźni o różnym stopniu atrakcyjności są traktowani niemal tak samo, bo kobiety są zainteresowane głównie tymi najbardziej atrakcyjnymi.

Spostrzeżenia OkCupid pokrywają się z doświadczeniami moimi oraz Veritas liberabit vos. Mężczyźni o wyglądzie poniżej przeciętnej nie mają w życiu łatwo. Jak wyglądają mężczyźni zdecydowanie poniżej przeciętnej? Zdjęcie w artykule i w komentarzu do tego wpisu.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #przegryw #tfwnogf #zwiazki #podrywajzwykopem #stulejacontent #feels #niebieskiepaski #redpill #klaudiusz #randkujzwykopem #statystyka #blackpill
+6
ZielonaParanoja
Jestem nienormalna. XD Jak tylko widzę jak się koledze czy koleżance zacina komputer i muli po jakimś czasie Windows to się śmieje jak głupia z nich i im specjalnie docinam. XD Klik, 5-8s i program czy dokument się DOPIERO otwiera. :D Wiecie jak to kłuje w oczy po roku używania idealnie płynnego systemu macOS? Po to kupiłam Maca i iPhone. Dla płynności. Tylko po to. Żeby nic mi nie muliło. Ale zaraz bóldupujący odezwą się że dla logo. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#bekazpodludzi #komputery #informatyka #windows #windows10 #macbook #apple #gownowpis #logikarozowychpaskow
+2
xUltraMirek
Ja pier... Niby osoby, które piszą ''he he przegryw" są upośledzone, ale czasem przestaję się dziwić, kiedy chłopcy sami im wciskają argumenty.

W skrócie: była panna co poszła na randkę z #tinder, dostała kwiaty co już jest przypałowe trochę, ale miłe. Chłopak był podobno miły itd, 7/10, ale nie zaiskrzyło, postanowiła dać do zrozumienia, że nic z tego nie będzie.

No i co się odjebało na wykopku? Hurr durr głupia p0lka z ryjem 5/10 to powinnaś się cieszyć. xD (nie piszę o autorze na zdjęciu w tym zdaniu)

Wy nie rozumiecie, że można być miłym, sympatycznym gościem, który jest dobrym facetem, ale jednocześnie kurwa nudnym, czy przesadnie uległym albo po prostu nie pasować? Może mieć kompletnie inne zainteresowania, brak wspólnych tematów, może się nie kleić rozmowa, może nie mieć innych cech charakteru, które są porządane i widać to na pierwszy rzut oka, a nie wypoki od razu - daj mu czas, miłości się nie buduje na jednym spotkaniu xD. A tzw chemia, flirt i utrzymują się latami.

Generalnie poczułem zażenowanie czytając odpowiedzi #niebieskiepaski i to ich oburzenie, że jak to tak on przecież kupił kwiaty i był miły.

Post nie ma na celu nikogo obrazić tylko wyśmiać podejście i totalny brak mózgu, i doświadczenia.

p.s jakby już ktoś chciał mi cisnąć to jestem z pierwszą partnerką 2 lata po takich przejściach, że niejeden 12/20/30 letni związek by się rozpadł (nie, nikt nie ruchał na boku), więc wiem co to praca, zmiana, kompromisy i inne rzeczy, których nigdy nie poznacie w piwnicy.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #niebieskiepaski #przegryw
+5
night_witch95
Ja pier... Niby osoby, które piszą ''he he typowa p0lka'' są upośledzone, ale czasem przestaję się dziwić, kiedy dziewczynki same im wciskają argumenty.

pisaliśmy ze sobą dwa dni, a gość przyszedł z bukietem kwiatów (pic related). dotychczas jedyne kwiaty jakie dostawałam były od mojego ojca, więc niezłe WTF dla mnie. chyba trochę przesada coś takiego.

ogólnie chłopiec taki 7/10 (więc więcej niż ja w skali ruchensteina), mojego wzrostu, sympatyczny, ale jakoś nie ma tej mitycznej chemii

No i od razu wiadomo, że mamy do czynienia z 13 latką ¯\_(ツ)_/¯ Najlepsze i najtrwalsze związki wraz z miłością są wtedy, gdy się je wspólnie buduje od postaw, latami. ''Chemia'' to nic innego, jak zauroczenie, które ma się nijak do prawdziwej miłości, a tym bardziej do wyboru partnera. I to jakże pożądane przez dziewczynki zauroczenie znika szybciej, niż biegunka po kiepskim żarciu (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Szkoda faceta, bo poszedł na randkę z kobietą, postarał się, kupił kwiaty, a tu taki psikus... przyszła dziewczynka. Generalnie poczułam zażenowanie po przeczytaniu tego wpisu, więc postanowiłam się podzielić tym, co myślę na ten temat.

pokaż spoiler Post nie ma na celu obrażać autorki wpisu, tylko durne zachowanie i dziecinne podejście. Wszelkie wysrywy od gimbusków lubujących się w tagu ''p0lka'' itp będą reportowane, a komentarze będę usuwać.


#logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #tinder #przegryw #oswiadczenie #przemyslenia
+944
iwas_55
Jestem #rozowypasek i przed chwilą popłakałam się, bo zdałam sobie sprawę, że mój piesek umrze za mojego życia :( #logikarozowychpaskow #zalesie zdjęcie pieska dla atencji #pokazpsa +12
Asfalt_Drobiowy
elo mircy mam rozkmine na #glupiewykopowezabawy
szukamy twarzy stereotypowej #p0lka
ja zaczynam
#logikarozowychpaskow
+28
lucjusz_kekus
Nie dla przegrywa to, polki potrzebują prawdziwych mężczyzn
#przegryw #logikarozowychpaskow #stulejacontent
+6
terminator___
#badoo #tinder #przegryw #pytanie #p0lka

Co to znaczy? Że usunęła konto czy mnie?

Ja pierdolę, napisała do mnie dziś pierwsza, odpisałem po paru godzinach, teraz chciałem coś napisać a tu zdziwko.
#logikarozowychpaskow??
kiedysbylemnormalny
Piątkowy wieczór. Styrany wegetacją wśród normictwa, chadów, szczęśliwych wygrywów wreszcie mogę zamknąć się w swojej piwnicy i przejść w stan hibernacji. Puste przemijające chwile w ciemności wypełnia polski klasyk - "Magic Symphony". Nawet mój królik wykicał do pokoju starego, więc mam tylko piwnicę, wypok i spierdolenie.
W tych oto okolicznościach naszły mnie takie #przemyslenia jakby potoczyły się wszystkie moje dotychczasowe przeżycia będąc chadem. No to sobie wygenerowałem chada Kamila-185 i tak popatrzyłem w jego życie. Normalny ojciec, w pełni poprawnie funkcjonująca rodzina, prawidłowy rozwój emocjonalny, rozwijanie pasji i umiejętności sportowych, znajomi i...
DZIEWCZYNA
no na takie hasło to oczywiście natychmiastowo na myśl przychodzi mi #p0lka patrycja, która pokazała mi moje miejsce w szeregu, a w sumie to nawet pokazała, że w tym szeregu nie ma absolutnie miejsca, niezależnie jak wiele bym dał od siebie i co zrobił, podczas gdy takim chadom czy normikom pisanie wierszy różowej nawet by do głowy nie przyszło. Ale przecież 180cm i kwadratowy ryj chada pawełka czy każdego innego TO JEST TA GWARANCJA SZCZĘŚCIA! a nie jakieś poematy od karłowatego spierdoksa-168,5cm z polackim ryjem 1/10 i zakolami, weź się schowaj zje**e a najlepiej zabij sie xddd
Wracając do chada Kamila-185 to właśnie jego z nią powiązałem. Całuski, przytulaski... dobra tyle bo się rozpłaczę
Ciekawe co ona teraz robi... ja się zastanawiam co ona robi, a ją nawet nie obchodzi czy żyję (mam na myśli wykazywanie czynności zyciowych). Ale przecież ma cipę więc może niszczyć innych ludzi.
#przegryw #depresja #logikarozowychpaskow #rozowepaski #stulejacontent #tfwnogf
+25
Leilhani
Co to ma być?
Bo to już nawet na pieluszkowe zapalenie mózgu się nie łapie.

#madki #pieluszkowezapaleniemozgu #logikarozowychpaskow
+4
a_v3ng3r
Nie pracuje bo nie lubię xDDDD

pokaż spoiler to jakiś mirkowy bait?

#tinder #p0lka #heheszki #logikarozowychpaskow
+16
tg1310
jak można byc tak głupim? (ง✿﹏✿)ง quo vadis świecie?
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #bekazpodludzi najpewniej #madka #p0lka #mikroblog
+2
kiedysbylemnormalny
jeśli masz min. 180cm to w nagrodę będziesz mógł pomacać ;333 ~ #p0lka
#przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski
+4
Kocurii
Dziewczyny nie róbcie tak (-‸ლ)
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #modadamska
+67
kiedysbylemnormalny
LISTEN TO YOUR MIND
CHAD IS CALLING TO YOU
LISTEN TO YOUR MIND
WILD SEX HE'LL GIVE YOU
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #p0lka #logikarozowychpaskow
+7
satanic
Ja pierdole, 5 rok studiów, a laski nie potrafią znaleźć sposobu jak wysłać film zaliczeniowy do wykładowcy. Taki obraz polskich uczelni i wyższego wykształcenia.

#studbaza #heheszki #smutnazaba #zalesie #gorzkiezale #rozowepaski #logikarozowychpaskow
+8
PanDarcy
Może i nie jest to normą, ale tak mnie zdemotywowało, że aż postanowiłem się tym podzielić. Bo wiecie, wygląd się nie liczy hehe... he...
( ಠ_ಠ)

pokaż spoiler Dodam jeszcze, że panna taka raczej 7/10 (może nawet 8 na niektórych ujęciach). Trochę czuć karyną, ale nie do tego stopnia co w rozmowie.

#przegryw #logikarozowychpaskow #rakcontent
+3
mar-ek
Tak to wygląda w większości przypadków jeśli chodzi o kobiety.

pokaż spoiler PS.W opisie nie raczyła napisać, że ma dziecko.


CZYTAĆ OD DOŁU DO GÓRY

#tinder #badoo #logikarozowychpaskow #przegryw
+61
weloveholidays
Kobity kochane!! Czy tylko ja tak mam, że chce coś zrobić z włosami ale nie wiem co?! Może trochę podciąć, sama nie wiem. Pomóżcie :( #rozowepaski #logikarozowychpaskow +2
PanDarcy
Czasem zdarza się trochę sprawiedliwości na tym świecie. Jak widać są rejony, gdzie nasz kolor skóry działa na kobiety tak, jak na europejki działa czarny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #logikarozowychpaskow #badoo
+2
samuraj24
#logikarozowychpaskow #moda
W ogóle przypomniała mi się historia jak 3 lata temu byliśmy za granicą na wakacjach.
Babka na plaży miała bikini w takim stylu jak na zdjęciu. Chodzi mi bardziej o majtki, w sensie że materiał kończył się gdzieś ledwo za sromidłem. No i babka nie że miała tam jakiś artystyczny "zarost" trójkącik tylko normalnie taki busz, że masakra. Nie mogłem tego zrozumieć - to tak jak by baba lub facet który sobie nie goli miejsc intymnych, opuścił sobie majtki tak z 15 cm poniżej pasa i tak chodził - taki widok. A ogólnie laska miała spoko sylwetkę, więc nie wiem czy taka moda czy nie zdawała sobie sprawy, że za tych skapych majtek wystaje jej pół bobra.
tg1310
tak jasne p0lko w komentarzu przykład dziecka mulatego wyglądającego jak goblin
#madka #seks #dzieci #erasmus #p0lka #logikarozowychpaskow
+49
Melex23000
Właśnie obejrzałem ślepnąć od świateł i ten serial świetnie pokazuje zachowania kobiet, hipergamia to fakt
Opowiem tu w skrócie jeden wątek,
Główny bohater serialu Kuba jest dilerem kokainy i badbojem, ma on najlepszą przyjaciółkę "Pazinę"
W serialu ta kobieta pełni rolę takiego podsumowania aktualnej pozycji Kuby, spotykają się w knajpach i rozmawiają.
Pazina od początku serialu jest w związku z kochającym, spokojnym, poukładanym facetem który wychowuję córeczkę.
Z czasem Pazina zaczyna poświęcać swój związek, przerywa spotkanie z swoim chłopakiem by pomóc dilerowi gdy ten miał przygody. Gdy przyjechała jednak mu pomoc okazała się zbędna. Później Kuba wpadł do niej grozić pistoletem terroryzując parę. Dzień wigilii kobieta spędzała z rodzicami chłopaka, wznosząc toasty za ich miłość. Jednak przy stole Pazina dostaje smsa od Kuby dilera z propozycją by wyjechała z nim do Argentyny. Zgadnijcie gdzie była za 15 minut. Tak działa hipergamia, zobaczyła lepszego samca na horyzoncie i od razu potrafiła rzucić swój poukładany związek z bardzo kochającym ją mężczyzna. A najlepsze że ten wątek jest właśnie kierowany do kobiet a dla nich jest to
romantyczna historia :O Taka jest prawda większość kobiet rzuci bądź zdradzi swojego kochającego, nudnego partnera gdy na horyzoncie pojawi się jakiś bad boy, by dać się porwać "szaleństwu" tak działają kobiety, a one nawet nie widzą że jest to kurewskie zachowanie ponieważ natura zakodowała im w głowach takie mechanizmy przetrwania.
H I P E R G A M I A
Zrobiłem też skrót obrazkowy ↓↓↓

#slepnacodswiatel #p0lka #przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow #hipergamia #takaprawda #redpill #seriale
+134
qwerty93
Mój różowy właśnie dostał coś takiego do podpisu w #pracbaza trochę
#logikarozowychpaskow
+6
wojtoon
Nie jestem #przegryw ani #bialorycerstwo, ale moim zdaniem większość młodych dziewczyn w tym kraju powinno się skierować na przymusowe badania psychiatryczne
#logikarozowychpaskow #cotusieodpierdala #heheszki
+7
Irritum
Jak już wiemy są dwa typy różowych

pokaż spoiler Ale gatunek jeden, atencjuszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#logikarozowychpaskow
+721
MrSzakal
Nie wiem kto pisał artykuł na Wikipedii o Martynie Wojciechowskiej, ale śmiesznie to brzmi. Już wiadomo czemu co drugi różowy pasek na tinderze ma wpisane w zainteresowaniach "podróże". xD #heheszki #wikipedia #logikarozowychpaskow #rozowypasek #tinder +87
DziewczynaMirka
Lubię czasem się dodać do jakiejś grupy na fejsie. Ta zawsze daje mi raka XD

#logikarozowychpaskow #zwiazki #heheszki #rakcontent
+7
Siaa
Mirki i Mirabelki,

Niedawno kogoś poznałam. Jest wysoki, bezinteresowny - lubi pomagać innym, mieszka sam, opowiada śmieszne kawały, jest na każde moje zawołanie, ale mało zarabia chociaż pracuje w dużym korpo. Warto w to iść? XD

#pdk #p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #heheszki #asystentgoogle
+93
Grzolsat
I tak to właśnie działa. Wystarczy że ktoś jest przystojniejszy od ciebie i twoja dziewczyna nie powstrzyma się aby dać się mu wyruchać i później wykorzystać cię jako betabankomata.

Źródło: http://www.kidspot.com.au/parenting/real-life/reader-stories/why-ill-never-tell-my-husband-our-child-isnt-his/news-story/a5150a43b3fd9e311cb1cb966f8df40b

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #rozowypasek #logikarozowychpaskow #zwiazki
+18
Kartosz
Richard P. Feynman „PAN RACZY ŻARTOWAĆ, PANIE FEYNMAN!” Ta książka to czyste złoto.
#ksiazki #logikarozowychpaskow #fizyka
+9
Muodyhuopiec1919
Makijaż to nie jest dbanie o siebie.
Makijaż to ukrywanie zaniedbań.
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #randki #makijaz #zdrowie #karyna
+214
kornel15e
Halo halo, czy dodzwoniłem się do urzędu skarbowego xD
#heheszki #logikarozowychpaskow #perelkizfejsa #rozowepaski #januszebiznesu
+2
OnePageTo
Jakiś czas temu poznałem bardzo atrakcyjną, młodą kobietę lvl 26, która miała już trzyletnie dziecko z innego związku.

Bardzo się w sobie zakochaliśmy i czułem, że choć popełniła błąd kilka lat temu, to ze mną chce zbudować trwały związek. Widać było, że bardzo się starała. Codziennie przygotowywała mi kanapki do pracy, w domu było posprzątane, a wieczorem dobry seks. W końcu się jej oświadczyłem. Miałem oszczędności, więc nie musieliśmy brak kredytu na wesele. Wszystko było super przez rok. Jednak po jakimś czasie zauważyłem, że zaczyna wszczynać kłótnie z błahych powodów. Wiecie, że nie opuściłem deski klozetowej albo że nie myję dokładnie kubków po kawie. Jej zdaniem powinienem to robić octem i gąbką, a nie wkładać od razu do zmywarki.

Pewnego dnia wróciłem do domu, jednak nie było ani jej ani jej córki Dżesiki. Zadzwoniłem po jej znajomych i nic. W końcu odebrała jej matka i okazało się, że moja żona zawiozła jej swoje dziecko na przypilnowanie. Gdy w końcu wróciła na kwadrat, od razu widać było kurwiki w jej oczach. Zapytałem gdzie była. Początkowo tłumaczyła, że poszła z koleżanką do kina, a potem na wino. Gdy dopytywałem o nazwisko tej koleżanki, w końcu wybuchła płaczem i rzuciła się na mnie z łapami. Krzyczała, że to wszystko moja wina, bo za mało się starałem, że nie miała przy mnie motylków w brzuchu, że przestała czuć się przy mnie kobieco.

Tak, mireczki. Moja żona puściła się ze swoim szefem w hotelu. Kazałem się jej od razu spakować razem z Dżesiką i wydupiać do Drawska, gdzie mieszkała jej matka. Następnego dnia złożyłem papiery rozwodowe. Troszkę się wahałem, ale mam dobrego przyjaciela, który powiedział mi tak: nie bądź głupi OnePageTo, to zwykły szron. Znajdziesz sobie lepszą. I podpisałem papiery rozwodowe.

I teraz najlepsze. Okazało się, że moja ex zaciążyła, bo nigdy nie lubiła używać gumek. Ojcem okazał się oczywiście jej szef. Jak na uronię, sam miał niezłą żonę i trójkę dzieci. Był głupi, bo zabrał moją ex do Egiptu na wakacje i co chwila wstawiali jakieś żenujące zdjęcia na instastory. Gdy jednak mojej kobiecie urósł brzuszek i wcale nie był to tłuszczyk, tylko kolejny gówniak, szefuniu zerwał nią znajomość. Skąd to wiem? Bo głupi szlauf chciał do mnie wrócić, przepraszał, ale nie było na to opcji.

Konkluzja jest taka. Nie ma sensu puszczać się na lewo i prawo, bo później zostaniecie samotną matką polką z dwójką dzieci, posiadając do tego ex-męża, czyli mnie, z którym dzieci nie miała, bo jestem bezpłodny. A jej najlepsze psiapsiuły nadal lajkują jej posty na fejsie typu, że np. tylko prawdziwy mężczyzna przygarnie dar w postaci miłości jej dziecka.

P.S Kurczę, a jednak troszkę polubiłem tę jej Dżesikę. Ona niczemu nie była winna. Szkoda, że będzie wychowywała się bez ojca.

#madka #samotnamadka #p0lka #zbiorniknasperme #logikarozowychpaskow #truestory #zwiazki #zdrada #pdk
+16
kiedysbylemnormalny
Cotygodniowe kawowe obiady czwartkowe nr 3/2019

Tradycja cotygodniowych kawowych obiadów czwartkowych to picie kawy z przedmiotem towarzyszącym w postaci kurtki po drugiej stronie. Ale dzisiejszy kawowy obiad czwartkowy był nietypowy. A to dlatego, że miejsce, na którym zawsze jest moja kurtka zajał normik-190cm, ktorego jakies 2 miesiące coachowałem, po czym juz 5 dni później po 6 miesiącach zycia w pojedynkę znalazł swoja nową różową.
Warto tutaj podkreslić tak zwane "zjawisko patrycji" (tak ma na imię jegodziewczyna i przy okazji mój osobisty KAT). Zjawisko patrycji brzmi następująco: ,,jeśli masz min. 180cm wzrostu to nada twojemu zyciu sens, a jeśli masz poniżej - sens zycia ci odbierze". On ma 190cm a jego dziewczyna nadaje jemu życiu sens, mi natomiast #p0lka patrycja sens życia odebrała co za nieco ppnad 3 tygodnie upamietnie leżąc cały dzień krzyżem. NO STRZELAJ, STRZELAJ DO PRZEGRYWA.
Rozmawialiśmy sobie na różne tematy, pytał się mnie co zrobic na kolację dla dziewczyny. Ja jestem specjalistą do spraw komunikacji damsko-meskiej, a nie do postaw w związku, co i tak dla mnie jest bezuzyteczne przez karłowatość 168,5cm. Ale mogę coachować normików za PLN i pójść na divy.
Przyszedł do mnie do #licbaza i powiedział że duzo tu ładnych "dupeczek". Nawiązałem w tym momencie do gry w którą gramy od wielu lat. P0lka jest jak przedmiot - nie możesz założyć a w sumie włożyć jeśli nie masz odpowiedniego WZROSTU bo wzrost >>> wszystko. Nie ma sie tutaj po co rozpisywać, skoro na 29 różowych w klasie 11 jest ode mnie zauważalnie wyższych.
Tak więc on już myśli o kolacji z różowa a ja wróciłem do piwnicy.
#przegryw #logikarozowychpaskow #stulejacontent #tfwnogf
+11
PanKara
Idz na #tinder mowili, bedzie fajnie mowili ( ͡° ͜ʖ ͡°) #bekazpodludzi #rozowepaski #logikarozowychpaskow +6
ztegochlebamakiniebedzie
XD

Znalezione na fejsie z podpisem "Materiał od kolegi. Jego znajomy zapytał jakiejś babki, czy ma egzamin z pewnego przedmiotu. W odpowiedzi dostał to."

#cotusieodpierdala #heheszki #studbaza #zajebanezfacebooka #logikarozowychpaskow #rakcontent
+310
Pokaż następne