CHI77OUT
O jaaaaa pierdoleeeeee jakie to piękneeee..
(。◕‿‿◕。)

#technologia #gry #ciekawostki #predator #cotokurwajest
+10
OliverQueen
Czy wiedzieliście, że Antifa w swoich szeregach posiada Predatora?
#antifa #niewiemjaktootagowac #predator #ciekawostki
+9
sejsmita
W nowym #predator oryginalnie był inny pomysł na zakończenie. Większość wie, że chciano zaangażować Arniego (zamiast predator killer exoarmour), a teraz wyszło, że chciano dać podwaliny do włączenia uniwersum xenomorphów. W finale miał pokazać się "mechaniczny" facehugger.
Ciekawe, ile takich pomysłów trafił szlag?

http://bloody-disgusting.com/movie/3536019/unused-prop-alternate-ending-suggests-predator-almost-tied-alien-franchise/

#film #horror #alien
+5
sejsmita
Kilka grafik koncepcyjnych hybrydy nowego #predator, które zostały odrzucone

#film #ciekawostkifilmowe
+2
NieR
Ten nowy Predator to totalny shit(╯°□°)╯︵ ┻━┻

MOŻLIWE SPOILERY
Dzieciak z autyzmem przez jeden wieczór poznaje język Yautja i obsługuje pozaziemską technologię xD
Babka naukowiec chyba przebyła szkolenie wojskowe. W biegu nie ustępuje większemu i silniejszemu Predatorowi, a bronią posługuje się jak zawodowiec.
Kosmiczny pies - aport! xDDDDD
Do tego gówniane żarty i ten strój Iron Man...

Aaa no i czaszka wraz z kręgosłupem, które Predi zbierał jako trofea, to teraz nośniki DNA służące ulepszeniom xD
#predator #film
+4
janek_kenaj
Predator w salonie piękności.

#predator #heheszki #film #fantastyka #ciekawostki
+19
Adel87
Podobno na tym #film #predator to ludzie się bardziej śmieją niż boją. Prawda to? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #beka #heheszki +6
Adel87
XDDDDDDDD #predator +11
ziobro2
Właśnie wróciłem z kina z nowego predatora. #kino #ogladajzwykopem #filmy #predator +6
sn666ke
Jedyny godny obejrzenia Predator, ten nowy to jakaś porażka (ale i tak lepiej od AVP ( ͡° ͜ʖ ͡°))
#predator #film #arnoldschwarzenegger
+7
ColdMary6100
one ugly motherfucker
#predator #plakatyfilmowe
+9
ciemny_kolor
Zacny, brutalny film ze świetnym humorem. Niektóre dowcipasy były w sumie suche ale właśnie na tym polegała ich siła. Motyw z autystycznym dzieckiem całe szczęście marginalny (po trailerze myślałem ze będzie to jakiś motyw przewodni), ciekawi bohaterowie z którymi można się jakoś utożsamić. Predator jest brutalny, nie bali pokazać się rozczłonkowania ludzi, wypruwania flaków choć takich scen jest stosunkowo mało. Cieszy też główny motyw muzyczny wzięty z oryginału i dużo nawiązań do samego filmu z Arniem. No i nowy Predator jest zajebisty choć szkoda ze już nie potrzebuje maski. Szkoda jedynie ze nie było żadnego nawiązania do Obcego, żadnej widocznej czaszki czy coś.

Jedyne co mi się nie podoba to końcówka. Spoiler czytasz na własna odpowiedzialność.

pokaż spoiler Predator przyleciał na ziemie aby dać ludziom broń do... zabijania Predatorów, bo ci zaczęli ulepszać samych siebie. W ostaniej scenie, otwierają kapsułę z rozbitego statku w której jest cybernetyczny pancerz Predatora skonstruowany specjalnie dla ludzi. Mogli to sobie darować.


#film #filmy #kino #predator
+5
WhiteRabbit8
Jakie ładne plakaty przyszły (ʘ‿ʘ)
#kino #film #predator
+9
sejsmita
Przyjemny tekst o tym, czy nowy #predator pozwoli rozwinąć skrzydła filmom pgR. Jakkolwiek nie lubię Deadpoola, to możliwe, że dzięki niemu jest taka okazja.

Last February, director Shane Black tweeted exactly what fans wanted to hear about his new Predator movie: “Just to be clear … PG-13 is for pussies. Spines bleed … a lot.” Black knew that, as well as Schwarzenegger in his prime and some macho sci-fi action, part of what made the original 1987 Predator movie a cult classic was its abundance of “strong bloody violence, language throughout, and crude sexual references”, as the ratings board would put it. It wasn’t exactly PC, but Predator represents a bygone era of ripe, risky, reckless action movies, often dripping with blood, testosterone and cheese but also wildly entertaining.

So many enduring classics and guilty pleasures from the 80s were rated R (roughly equivalent to a UK 15): the Predators, Aliens, Terminators, Die Hards, Mad Maxes, First Blood and Rambo, Lethal Weapon (which Black wrote), RoboCop, Total Recall. Their levels of violence and profanity were not exactly laudable, but they were part of what made these movies popular. They reflected a movie scene where Hollywood didn’t have to play it safe and pitch every movie at the broadest possible demographic in order to recoup costs.

That’s what many of the latter-day sequels to these movies did: Alien vs Predator, Live Free Or Die Hard, Terminator: Salvation, the 2014 RoboCop reboot – all disappointing, all rated PG-13 (12A in the UK). Today’s summer blockbusters mostly follow suit. The box-office share of R-rated movies in the US has plummeted from 41% in 1999 to below 25% in the 2010s.

However, things started to change in 2016 with Deadpool, which became the second highest grossing R-rated movie in US history. (The Passion of the Christ is top, American Sniper is third). Deadpool reminded the studios that there were still moviegoers out there who weren’t put off their popcorn by bad language and gore. In fact, they grew up on them. And they’ve been lapping up recent R-rated offerings such as Logan, Kingsman, Mad Max: Fury Road and, of course, Deadpool 2.

So could we be entering a new golden-and-claret age of gory, grown-up blockbusters? Let’s hope so, although the stakes are still prohibitively high. Look at X-Men spin-off New Mutants, which was anticipated as a horror-tinged, R-rated movie. After a year’s delays and reshoots, it looks to have been toned down to a safer PG-13. Or recent shark movie The Meg, which original director Eli Roth walked from when they wouldn’t give him an R-rating, and which ultimately cut most of its gory deaths to get a PG-13. The new Predator pledges not to do the same. If it succeeds, the floodgates will be well and truly open. If it fails, we’re probably looking at Predator Cubs vs Deadpool Junior, the delightful new family comedy.

http://www.theguardian.com/film/2018/sep/03/how-the-predator-remake-is-ushering-in-a-new-golden-age-of-gore

#film #horror
+6
EsoGetsReal
Jasny gwint Mirki co sie odjebało to ja nawet nie...
Pająk zmutował z Predatorem (╯°□°)╯︵ ┻━┻

Jak go nazwać? (ʘ‿ʘ)

Pic własny sprzed kilku minut (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

#heheszki #pajonk #predator #jasnychuj
+2
ColdMary6100
No no no interesujące

#plakatyfilmowe #predator
+11
sejsmita
O czym większość zainteresowanych już wie - pojawił się trailer do nowego Predatora... i w większości został zmieszany z błotem; że dno, gówno i bieda.
Spieszę z prawdopodobnym wyjaśnieniem tego faktu. Otóż zwiastun wygląd tak i nie inaczej ponieważ takie są oczekiwania dzisiejszego widza - planktonu żrącego hurtowo mainstreamowe, blockbusterowe wydarzenia. A tym jest nowy "Predator" - wydarzeniem, jednym z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku. Czy trailer wygląda jak podobne zapowiedzi superheromovie? Jasne, że tak. Każdy producent chce mieć taką widownię jaką miały srawendżersy i reszta tej kolorowej hołoty. Czy to znaczy, że "Predator" będzie kalką? Nikłe szanse. Ponieważ?

Ponieważ Shane Black!
Facet jest jednym z bardziej uznanych ludzi w branży, gość jest marką, a co najważniejsze idzie swoją drogą. Mimo wielkiego talentu nie kręci i nie pisze filmów i scenariuszy na zamówienie, jak fabryka. Facet ma swoje projekty i je realizuje. Jest współodpowiedzialny za jedne z najbardziej kultowych filmów lat 90.

- napisał scenariusz do "Zabójczej broni" i stworzył znany na wszystkich szerokościach geograficznych duet Riggsa i Martougha. To nie jest jakiś tam zajebisty buddy movie - seria "Zabójczej broni" jest wzorem, jak to powinno wyglądać.

- napisał scenariusz do "Bohatera ostatniej akcji" - jedyna w swoim rodzaju oda do kina akcji. Film który bierze wszystko, co w gatunku najlepsze i podkręca po tysiąckroć. Krystaliczny czysty odjazd.

- napisał scenariusz do "Ostatniego skauta" z Willisem i Wayansem. Kolejnej kapitalnej zabawie w buddy movie.

- jego debiut reżyserski "Kiss kiss bang bang" to film w filmie, z narracją burzącą czwartą ścianę, bawiący schematami kryminałów w świecie showbiznesu

- podobnie ostatni film "Równie goście" - znowu buddy movie, przewrotna wizja showbiznsesu hollywood i zabawa schematami kryminałów.

* Nie widziałem Iron Mana 3, ale domyślam się, że komiksiarze nie lubią tego filmu ponieważ nie dostali 23. raz z rzędu tego samego... i pewnie nie zrozumieli stylówy. xD

Nowy "Predator" to nie remake czy sequle, ale autorski projekt gościa, który ma swój styl, ale ma też szacunek do serii. Będzie inny, zapewne luźniejszy, bardziej pokręcony, ale na pewno zachowa najistotniejsze elementy pierwowzoru. Ponieważ Black tym żyje, to jest jego świat. Gość kocha kino z wzajemnością.

pokaż spoiler a jeśli nie, jeśli się nie uda, to znaczy, że nikt nigdy nie powinien brać się odświeżanie kultowych marek. Nie ma lepszego gościa do wskrzeszenia predatora.


#film #zwiastun #trailer #horror #predator
+11
popkulturysci
Zwiastun Predatora zapowiada sporo rozrywki, ale mniej krwawienia niż klasyk
Od czasu premiery Predatora w 1987 roku, ten obślizgły obcy gatunek pojawił się na srebrnym ekranie jeszcze kilka razy. M.in. w niezłym sequelu oraz bardzo rozrywkowym i krwawym Predators. Dziś możecie sprawdzić, jak zapowiada się najnowsza odsłona serii.

Przyznaję, że film z Arnoldem Schwarzeneggerem to jeden z moich najukochańszych fantastycznonaukowych produkcji przepełnionych flakami i akcją. I co najlepsze, w mojej opinii w ogóle się nie zestarzał. Dżungla, błoto, syf, wybuchy, przesadna liczba (właściwie ilość) łusek świstających wokół głów schodzących co rusz bohaterów. Piękne widowisko.

Akcja nowego Predatora ma rozgrywać się w tym samym uniwersum, co klasyk. Jednak w jego zwiastunie nie rozpoznaję już tej ujmującej niesamowitości. Dużo tu humoru, świecącej elektroniki, a nieco mniej krwi i szaleństwa. Niemniej ufam reżyserowi. Jest nim Shane Black. Jak wiecie, to całkiem porządny twórca. Debiutował Kiss Kiss Bang Bang, nakręcił Iron Mana 3 i przecudownych Równych gości. Ponadto był w obsadzie oryginalnego Predatora. W jego najnowszym filmie zobaczycie m.in. znanego z Narcos Boyda Holbrooka oraz gwiazdę Newsroomu Olivię Munn. Sprawdź zwiastun >>>

#kino #film #filmy #zwiastun #trailer #predator
+5
ciezka_rozkmina
Co to jest za Arnold, co on nie umie go kilim?! Predator by Matt Ferguson
#plakatyfilmowe #predator
+9
CulturalEnrichmentIsNotNice
Marvel: 'Infinity War' Is The Most Ambitious Crossover Event In History
Me:
#komiks #tmsemic #crossover #batman #dc #dccomics #predator #darkhorse #nostalgia #gimbynieznajo
+19
UberKatze
Niektórzy widzieli już zwiastun. Mówią, że film zapowiada się świetnie. Nie mogę się doczekać! [ #predator | #film ] +4
UberKatze
Z nowego Predatora. Zwiastun ponoć za kilka dni! [ #predator | #film ] +3
Adel87
Ehhh, uwielbiam ten #film ( ͡° ͜ʖ ͡°) #filmnawieczor #predator +11
S_M_I_T_H
Carl Weathers i Jean Claude van Damme jako pierwotny Predator (1987)

#film #kino #ciekawoski
#predator #scifi
+6
UberKatze
River Ghost na planie filmu Predators [ #predator | #film | #ciekawostki ] +4
sejsmita
Pierwsze poważne informacje o fabule predatora 3

BĘDZIE MOC

uprzedzam, że to może być spoiler:

Aktor opowiedział o scenie przewozu autobusem rannych żołnierzy do szpitala. Jeden z wojaków znajduje się tak naprawdę na celowniku wysoko postawionych przełożonych. Podobno widział, jak nieopodal spokojnych przedmieść ląduje statek Predatorów, co rząd USA chce utrzymać w tajemnicy. Specjalna jednostka ma wyeliminować niewygodnego świadka, a przy okazji pozbyć się jego kolegów z frontu. Jednak podczas akcji żołnierze zabijają napastników, przejmują autobus i postanawiają sami zrobić porządek - zarówno z rządowymi zabójcami, jak i z Predatorami, którzy zagrażają życiu mieszkańców. Prowadzi to do zaskakującego sojuszu z cywilami oraz partyzanckiej walki z kosmicznymi najeźdźcami na przedmieściach.

http://www.filmweb.pl/news/%22The+Predator%22+jak+%22Dru%C5%BCyna+A%22+Jest+pierwszy+opis+fabu%C5%82y-125625
#film #predator
+3
A....o
Komedia na dzisiejszy wieczór :)
#predator #arnoldschwarzenegger #filmy #film
+9
AdamES
#predator #gimbynieznajo #film #gif
Dillon, you son of a bitch!
+2
Pokaż następne