•  

  #predator #film #guiltypleasure #kino

  Rzadko piszę o filmach, no ale wrażeniami po seansie najnowszego Predatora musiałem się podzielić.

  Na swój sposób ten film jest arcydziełem współczesnej kinematografii - jest tak zły, że aż wyśmienity XD
  Jest tak absurdalny, jak najlepsze filmy akcji z lat 80' i 90'. Już w trailerze było widać, że reżyser nie ma zamiaru brać jeńców i nowy predator to będzie jazda po bandzie, bez hamulców, bez trzymanki, bez jakiejkolwiek empatii wobec ortodoksyjnych wyznawców (klimatu) oryginału. Zdecydowanie to nie jest film dla #freethinkerow, którzy będą analizować każdą klatkę filmu w poszukiwaniu głupot, błędów i punktu zaczepienia na ich wyszukane, krytyczne, opinie. To film dla ludzi, którzy mają w dupie filmowe konwenanse, tylko chcą się dobrze bawić, widząc na ekranie mnóstwo posoki i flaków, przerywanych głupkowatymi żartami i absurdalnymi scenami.

  Ten film nie został zrobiony na poważnie i tak powinno się go traktować.

  Kurła 10/10 - nie żałuje ani jednej złotówki.
  Za 10-15 lat ten film będzie kultowy, powiadam Wam - syndrom sztokholmski jest w nim silny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @M4lutki: Dychy nie dam, 6, bo jednak kilka rzeczy mi się nie podobało. M.in. efekty niepredów, przedfinałowa nawalanka w lesie i to, że laska biegła tak szybko oryginalny pred xD. Ale poza tym dobry film, super zabawa.

   Generalnie widzę to tak, że ludzie czepiający się idiotyzmów albo są ślepi albo sami są za bardzo zidiociali. Film, gdzie bohaterowie to legitne czuby i każdy ma na to papiery. Nie da się bardziej tego uzmysłowić, chyba że kurwa napisać zaraz po tytule: jak nie możesz wyjąć kija z dupy, to wypierdalaj z kina. xD Widocznie takie proste rzeczy są za trudne dla dzisiejszego widza.

  •  

   @sejsmita: Już tak na poważnie to dla mnie mocne 7. Faktycznie, ta nawalanka w lesie wyglądała jakby im się pomysły skończyły i chcieli szybko przejść do finału.

   Generalnie widzę to tak, że ludzie czepiający się idiotyzmów albo są ślepi albo sami są za bardzo zidiociali. Film, gdzie bohaterowie to legitne czuby i każdy ma na to papiery. Nie da się bardziej tego uzmysłowić, chyba że kurwa napisać zaraz po tytule: jak nie możesz wyjąć kija z dupy, to wypierdalaj z kina. xD Widocznie takie proste rzeczy są za trudne dla dzisiejszego widza.

   O to to!

  •  

   @M4lutki: Może z oceną się nie zgodzę, ale...chyba coś w tym jest, że jak się podejdzie do tego tytułu jak do ramotek z lat '80...to to działa xD Na poważnie to Predators podeszło do tematu no i wyszło jak wyszło (mi pasowało). Sam film podobał mi się, chociaż baardzo chciałbym zobaczyć jego pierwotną wersję.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jak się robi chochoła i propagandę partyjną? Wrzuca się ten obrazek. Był on dziesiątki razy na mikroblogu mając tysiące plusów. Ciekawe czy ktokolwiek sprawdził czy to prawda?

  Otóż przy pomocy wyszukiwarki Google, sprawdziłem czy rzeczywiście w pierwsze dni po katastrofie smoleńskiej była mniej lub bardziej powszechna beka z tego wydarzenia jak sugerują trole PiSu. Straciłem około 30 minut by przejrzeć setki wpisów pod tagami #smolensk #heheszki #humorobrazkowy i inne, które mogłyby posiadać niby te materiały. I wiecie co? Nie znalazłem nic co by było mocno wyplusowane i wyśmiewało tę tragedie w tym czasie. Sprawdzałem dni od 10 do 15 kwietnia 2010 roku. Może jakiś sympatyk PiSu mi pomoże bo ja ślepy jestem. Owszem, obrazki pojawiały się później gdy PiS zaczął sam robić z tego bekę mówiąc o poległym w zamachu Lechu Kaczyńskim, ale w pierwszych dniach, tak jak ma to miejsce w przypadku tego zamachu, nie była robiona beka.
  Jednocześnie obrazki wyśmiewające obecną tragedię były już od pierwszego dnia, niektóre z pareset plusami i nikt nie robił z tego powodu afery.

  Tak się robi dzisiaj propagandę.

  #takaprawda #bekazpisu #bekazprawakow #adamowicz #zamach
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (86)

 • avatar

  Lubię Lewandowską, #rozowepaski strasznie ją hejtują z jakiegoś powodu XD tzn wiem dlaczego ale żadna się nie przyzna że ma ból dupy, ale tym #10yearschallenge trochę się ośmieszyła XD Moda jest więc trzeba wrzucić foty ale tak się wstydziła tego jak wyglądała 10 lat temu ze wrzuciła zdjęcie sprzed 20 lat? XD

  odpowiedzi (48)

 • odpowiedzi (24)