Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wystawiłem konsolę na sprzedaż na #olx cenę dałem wydaje mi się atrakcyjną bo za dwumiesieczna konsole 1tb chciałem 1050zl. No i się zaczęło... #januszeolx zaczęły pisać ze swoimi propozycjami, z prośbą o więcej zdjęć itp. jeden gościu zapytał czy jest pudełko a w kolejnej wiadomości zapytał czy mu ją podrzucę (mieszka 15km odemnie) na co ja odpisałem, że w drodze wyjątku moge podrzucić ją dziś wieczorem. Umówiliśmy się na wieczor.
  Przyjeżdżam na miejsce. Dzwonię do gościa a on w szoku, że tak szybko przyjechałem. Mówi, że domofon mu niedziała więc muszę poczekać aż mi otworzy bo mieszka na 9 piętrze. Stoję i czekam dziwne myśli chodzą po głowie ;)
  Patrzę... pod drzwi podjeżdża uśmiechnięty facet na wózku inwalidzkim. Cieszył sie, że przyjechałem bo nikt inny nie chciał się umówić na dowóz.
  Wjechalismy do gory, sprawdziliśmy konsole i pyta ile za nią było 1000? No i już wiem, że będzie się targował. Odpowiadam 1050. Na co on wyciąga pieniądze i mówi 1070 bo 20 na paliwo(。◕‿‿◕。) kurde naprawdę miło mi się zrobiło i ciągle się zastanawiam jak to jest możliwe, że zgodziłem się na ten dojazd xd
  pokaż całość

  odpowiedzi (16)

 • avatar

  Murki ludzie chcą kupować moje obrazy. A ja nie wiem ile mówić Za sztukę. Obrazy ok 80x50. Nigdy nie sprzedawałem swoich prac. Same materiały kosztowały ok 100 zł + wypadałoby doliczyć jakąś roboczogodzinę. Może ktoś ma doświadczenie w takich tematach? Halp #vilyenmaluje #malujzwykopem

  odpowiedzi (110)

 • avatar

  Mój różowy stwierdził że zacznie się uczyć jeździć. Powiedziałem że dam jej wyjechać na ulice jak zrobi Nordschleife w 12min Abarthem.

  Zrobiła już w 13. Zaczynam się bać o swoje auto xD

  #assettocorsa #pokazrozowegopaska #rozowepaski #samochody

  odpowiedzi (58)