Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Naleśniki do oceny... Eh, dziwny dzień
  #zalesie #gotujzwykopem #nalesniki

  odpowiedzi (81)

 • avatar

  Zrobiłem eksperyment, ile jestem w stanie narysować w ciągu 8 godzin które spędziłbym w pracy.Zamówienie borewicza na kartce A3. Oczywiście inne zajęcia odciągnęły mnie na jakieś 2 godziny, ale jak na 6 godzin przy kartce jestem zadowolony. Rano miałem tylko szkic, więc na mnie tempo jest duże, co powiecie?
  #rysunek #tworczoscwlasna #rysujzwykopem #motoryzacja #polonez
  #adlabrysunki - do obserwowania
  pokaż całość

  odpowiedzi (59)

 • avatar

  Ogladam #sexeducation na #netflix i jestem aż w szoku. W 3 odcinku 17 letnia dziewczyna idzie dokonać aborcji. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie zakłamane pokazanie rzeczywistości - po prostu poszła o 17 do fajnej kliniki, wypisała papiery i o 18:30 z niej wyszła jak gdyby nigdy nic, a po zabiegu dostała pudding czekoladowy. Bez kwoty do zapłaty, bez powikłań, bez jakiś przemyśleń. Tak po prostu zrobiła aborcję, a wieczorem uczyła się na następny dzień do szkoły. Była też tam kobieta, która mówi, że jest tak już któryś raz z kolei i nikt nie widzi w tym problemu.
  Mam nadzieję, że jakoś pociągną ten wątek, bo ten odcinek pokazał tysiącom nastolatek, że nie trzeba się zabezpieczać, skoro można od tak za darmo i w ciągu godziny mieć aborcję bez żadnych problemów. Nawet bez jakiejkolwiek obecności rodziców.
  #seks
  pokaż całość

  odpowiedzi (149)