•  

  obwinianie grubego za alkoholizm matki to niezła beka XD ona byla juz menelicą zanim on się urodził :D
  #danielmagical

  •  

   @rapgod95: nie szkodzi, że sie nie zdążył jeszcze urodzić.... kozioł ofiarny do lania musi być....

  •  

   @rapgod95: Była alkoholiczką. Nie menelicą. To jest różnica. I mówienie, że Gruby nie miał wpływu na pogłębienie choroby matki jest równie mądre co dowolna wypowiedź Magicala na dowolny temat - czyli w ogóle. A argument typu "on jej nie wlewa na siłę" jest tak debilny, że aż przykro to czytać. Adolf Hitler nie puszczał bezpośrednio gazu do komór, jest niewinny! Taka sama logika.

  •  

   @rapgod95: Dawid... Ale Ty sam nie raz wyzywales matkę więc czemu ja teraz bronisz

  •  

   @Takjakos2012: nie ma dowodów, że adolf hitler wiedział o holokauście oraz nie ma dowodów na to, że tucznik wiedział cokolwiek xD

  •  

   @Takjakos2012: myslisz ze jakby wylaczyl streama to goha by byla wzorową panią domu nagle? tam bedzie tak samo niezależnie czy ktoś to nagrywa czy nie

  •  

   @rapgod95: Nie byłaby, jasne. Ale Grubas zapewnia jej nieograniczony dostęp do alko, ona nie musi nic robić, nawet nie sprząta, nie gotuje, siedzi na dupsku i jest obrażana, dzięki czemu Magical ma hajs. Ciągła obecność kamer też na pewno ryje jej banie. Teraz może mniej, ale na początku na pewno. Jaca kiedyś pracował, dostawał rentę i jakoś sobie żyli, chlali, jasne, ale nie aż tyle. Na początku strimów wyglądała o wiele lepiej, miała normalniejszy głos, miała cycki( ͡° ͜ʖ ͡°) a teraz nic nie pamięta, sra pod siebie, jest brudna i śmierdzi. Ona już wtedy potrzebowała terapii, a Gruby ją jeszcze bardziej niszczy. Każdy inny człowiek potrzebowałyby wieeeeelu lat chlania, żeby dojść do etapu srania w gacie i praktycznie braku pamięci - jej, dzięki synowi, wystarczyły dwa lata.

  •  

   @Takjakos2012: ona sama sie zniszczyla, a stream to po prostu dokument tej tragedii, gdyby nie streamy to by chlała tyle samo, tylko że f16 pewnie nie taterki

  •  

   @rapgod95: F16 chlali, jak już nie mieli kasy. Na codzień to pewnie wypijali po parę piw. Strimy przyspieszyły jej niszczenie, bo że sama się niszczyła to wiadome, ale przez strimy poszło to w ekspresowym tempie.

  •  

   @Takjakos2012: stary.. nigdy nie obarcza się winą kogoś innego, alkoholik jest sam sobie winien, nawet jeśli ktoś mu polewa najlepsze alkohole. zawsze może odmówić picia.

  •  

   @Takjakos2012: nazywanie tego czegoś matką to XDDDDDDDDDD

  •  

   @rapgod95: Grubas poważnie się przyczynia do jej alkoholizmu. Może i nie jest zabronione picie z alkoholikiem, ale na pewno jest to moralne skurwysyństwo, zwłaszcza jeśli chodzi o matkę. Goha jest winna swojej chorobie w największym stopniu, to jest oczywiste, ale każdy człowiek jest pod wpływami innych - może Stacha Stulej Piotrowska chlała, może młoda Goha widziała tylko takie życie, to wszystko kształtuje człowieka. Gruby też na nią wpływa, ale nie na korzyść. Normalny człowiek, zdrowy psychicznie i społecznie, próbowałby przekonać własną matkę do zerwania z nałogiem, przemówić do niej, nawet gdyby to miało trwać miesiącami, może odniosłoby skutek, próbować warto. Może i nienawidzi matki za to, jakie miał życie, ale w takim razie powinien się od niej odciąć, nie mścić się i niszczyć ją do końca.

  •  

   @trolendo: Ten Gollum mimo wszystko JEST matką Grubasa i Ukasza.

  •  

   @Takjakos2012: to idź jej wyliż obsraną dupę

  •  

   @trolendo: Oho, chyba trafił się nam debil( ͡° ͜ʖ ͡°) jest matką, bo go urodziła. Tak to działa. Na chuj wyskakujesz z takimi tekstami? Nie umiesz napisać, że Twoim zdaniem matka to nie tylko osoba, która urodziła, ale ktoś dbający o wychowanie gówniaka, czy coś takiego? Pierdolnij się w łeb, koleś.

  •  

   @Takjakos2012: nie zesraj sie menelofilu
   Zniszczyła życie nie tylko sobie ale przynajmniej 2 innym osobom ale internetowy wielbiciel meneli i tak będzie moralizował na portalu ze śmiesznymi obrazkami

  •  

   @trolendo: Ale o chuj Ci chodzi, ziomek, kurwa? Kogo ja moralizuje? Gadałem se z typem, tyle, zwykła wymiana pierdolonych poglądów, a Ty się wjebałeś w rozmowę i srasz jadem. Kogo ja, kurwa, moralizuje i gdzie? Śmieję się z meneli, uważam ich wszystkich za ludzki odpad, a teraz po prostu se z kolesiem gadałem trochę na poważniej, a Ty się przypierdalasz. Człowieku, weź trochę wyluzuj.

Gorące dyskusje ostatnie 12h